Táto stránka je dôkazom, že záujem o klienta nekončí uzatvorením zmluvného vzťahu, ale musí pokračovať ďalej v čase reflektovaním jeho požiadaviek a názorov.

Martina Brezovská, Bratislava

Dobrý deň pán Repka, včera večer sme podľa Vašej rady online nahlásili poistnú udalosť a dnes už aj prišla odpoveď o uznaní jej likvidácie. Veľká vďaka!  (17-03-2023 09:25)

Zuzana Kučerková, Bratislava

Dobrý deň pán Repka, touto cestou by som sa Vám chcela poďakovať za Váš dlhoročný profesionálny prístup, ústretovosť a promptnú pomoc pri akejkoľvek otázke súvisiacej  s mojím životným poistením, či poistením majetku. Rada by som vyzdvihla Váš empatický prístup a rýchlu pomoc pri riešení poslednej poistnej udalosti. (01-03-2021 20:32)

Daniela Glancová, Bratislava

Vážený pán Repka, ďakujem za vybavenie poistnej udalosti! Veľmi oceňujem Váš aktívny a flexibilný prístup od prvotnej informácie až po samotnú realizáciu. V rámci našej niekoľkoročnej spolupráce som sa na Vás vedela vždy na 100% spoľahnúť a finančný produkt či poistenie ste vždy vedeli prispôsobiť mojim potrebám. Vrelo odporúčam všetkým Vaše služby. S prianím pokojných sviatkov! (10-12-2020 16:38)

Monika Klučovská, Veľký Grob

Vážený pán Repka, využívam Vaše služby už dlhší čas a verím, že aj naďalej budem s Vami spolupracovať. Som s Vaším prístupom viac než spokojná a som naozaj vďačná, že sa na Vás vždy môžem obrátiť. Ste spoľahlivý človek a veľmi rýchlo reagujete na moje požiadavky a naozaj mi viete pomôcť s poistením na mieru. Prajem Vám veľa ďalších úspechov nie len v profesijnom živote, ale aj v súkromí. Veľa šťastia a hlavne zdravia v týchto časoch Vám prajem! (23-11-2020 12:26)

Miroslava Brezovská, Drahovce

Vážený pán Repka, ďakujem Vám za dlhoročnú starostlivosť o moje poistenia, ktoré mi aktuálne takpovediac „zachránili život“. Odhliadnuc od toho mi Vaše odborné rady padli veľmi vhod najmä v prebiehajúcom vírusovom období. Som Vám skutočne veľmi vďačná. (17-07-2020 15:02)

Katarína Blašková, Východná

Dobrý deň pán Repka, ďakujem za vybavenie, poistné plnenie už prišlo na účet. Musím povedať, že som s Vami  a s Vaším ochotným prístupom veľmi spokojná. Ďakujem ešte raz za pomoc a rýchle vybavenie.  (11-06-2020 11:33)

Anna Borguľová, Bratislava

Dobrý deň pán Repka, chcem sa Vám poďakovať za dlhoročnú starostlivosť a v budúcnosti sa možno na Vás obrátim pokiaľ
budem niečo potrebovať riešiť s akýmkoľvek poistením. Želám Vám všetko dobré, veselé Vianočné sviatky a šťastný Nový rok 2020! (03-12-2019 15:39)

Mária a Vladimír Morávek, Bratislava

Dobrý deň pán Repka, ďakujem za spoluprácu po celý čas trvania poistnej zmluvy môjho manžela.
Prajeme Vám veľa pracovných úspechov a pohodu v súkromnom živote.. (28-10-2019 08:48)

Lucia Mitošinková, Bratislava

Chcela by som sa touto formou poďakovať p. Repkovi za dlhoročnú spoluprácu a vždy najaktuálnejšie ponuky v oblasti poisťovníctva. Som veľmi spokojná, že som si dala poradiť, keď prišla ponuka zmeniť synove poistenie na rozšírené úrazové. Keďže je syn športovec, úraz nedal na seba dlho čakať. Ústretový a ľudský prístup nám bol veľmi nápomocný. Sme milo prekvapení z poistného plnenia, ktoré bolo bezproblémovo vyriešené v náš prospech. Jeho služby jednoznačne odporúčam. (04-02-2019 22:21)

Andrea Deáková, Bratislava

S pánom Vladimírom som v kontakte už 17 rokov a zatiaľ mi vždy dobre odporučil/poradil. Pravidelne ma osobne kontaktuje a informuje o novinkách, prípadne navrhovaných zmenách pri mojich existujúcich poisteniach. Kedže som v tomto segmente laik, vždy mi aj opakovane, trpezlivo a najmä ľudsky čokoľvek dovysvetľuje. S takýmto prístupom nemám potom pri našich telefonátoch alebo stretnutiach pocit, že mám IQ „hojdacieho koníka“. Veľmi si tento prístup vážim, vo svojom odbore je naozaj odborník a malo by si z neho brať príklad viacero sprostredkovateľov . (14-03-2018 19:01)

Lenka Dojčáková, Bratislava

Dobrý deň pán Ing. Repka, chcem sa Vám touto cestou poďakovať za ochotu a rýchlosť, akou viete vybavovať naše žiadosti a viete poradiť, keď niečo potrebujeme. Je málo takýchto profesionálov, na ktorých sa v prípade otázok  môžeme kedykoľvek obrátiť  a zavolajú vám a opýtajú sa len tak, či niečo nepotrebujete. (09-12-2017 18:13)

Andrea Benkovičová-Lohyňová, Bratislava

Pána Repku poznám už 15 rokov – od narodenia môjho syna. Vážim si jeho prácu, schopnosti a prístup ku klientom. Za tých 15 rokov, čo sa mi venuje môžem povedať že som veľmi spokojná. Pravidelne ma informuje o novinkách a výhodách. Hľadá pre mňa a aj môjho syna to najvhodnejšie riešenie. Je ochotný, vždy vo všetkom poradí a pomôže. Veľmi si cením jeho rady a znalosti, pretože ja v tomto smere veľmi znalosti nemám. Oceňujem jeho prístup. Vždy príde za mnou osobne a podrobne spolu prejdeme všetky možnosti. Je to skvelý človek s úžasným prístupom k ľuďom. Preto som veľmi rada že som mala možnosť spoznať p.Repku a že som jeho klientkou. Ďakujem mu za všetko, čo pre mňa a môjho syna robí. A určite ho rada odporučím všetkým mojim známym. (08-11-2017 12:31)

Martin Waschek, Malacky

Dobrý deň pán Repka, veľmi pekne Vám ďakujem za pripomienku a za všetku Vašu pomoc a profesionalitu. Prajem Vám veľa úspechov v práci aj vo Vašom súkromnom živote. (03-11-2017 21:47)

Miroslava Šimčíková, Zohor

Pán Ing. Repka sa venuje finančnému biznisu profesionálne. Má roky praxe, poznáme sa už od roku 2001, kedy nám uzatváral poistku pre našu dcéru. Vždy sa zaujíma o klienta a v pravidelných intervaloch nás kontaktuje a zaujíma sa o potreby a či nenastali nejaké problémy. Pri prehodnotení existujúcich poistných zmlúv do ničoho netlačí, príde s optimálnym riešením a vysvetlením poistných podmienok. Na dohodnuté stretnutie príde vždy načas a v prípade otázok sa môžeme na neho kedykoľvek obrátiť.   (22-08-2017 10:18)

Peter Tóth, Bratislava

S prístupom a riešením poistenia od návrhu až po realizáciu som bol veľmi spokojný. V osobe Ing. Repku vidím odborníka a profesionála na vysokej úrovni. Budem ho doporučovať svojim priateľom, aj pre jeho ľudský a spoľahlivý postoj.  (16-08-2017 10:55)

Martina Lovasová, Bratislava

Pán Repka, dovoľte, aby som Vám touto cestou vyjadrila poďakovanie  za profesionálny prístup, ústretovosť a ochotu pri riešení našich požiadaviek. Cením si Vaše odborné znalosti a nevtieravý prístup. Verím, že naša dlhodobá spolupráca bude ďalej pokračovať k obojstrannej spokojnosti.  (15-08-2017 18:26)

Barbora Drugdová, Bratislava

Vážený pán Ing.Repka, dovoľte, aby som sa Vám tiež poďakovala za prednášku:  Životné poistenie v teórii a praxi, ktorá sa uskutočnila dňa 13.03.2017 na Ekonomickej univerzite v Bratislave. S pozdravom  (14-03-2017 13:05)

Barbora Besedičová, Záhorská Bystrica

S pánom Vladimírom Repkom som sa zoznámila po narodení mojej dcéry pred 11 rokmi. Jeho odborné schopnosti, ale aj prístup ku klientom ma presvedčili o tom, že svojej práci rozumie. On je v zodpovedný za to, že aj ďalšie deti som poistila v poisťovni Union. Páči sa mi, že sa o klientov zaujíma aj po uzatvorení zmluvy. Minimálne raz ročne sa telefonicky uisťuje, či je všetko v poriadku. Nie je to obyčajný poisťovací agent, ktorého vidíme a počujeme len pri podpise zmluvy. To oceňujem.  (13-09-2016 12:25)

Štefánia Turlíková, Bratislava

Pán Ing. Repka, chcem Vám poďakovať  za Vaše dlhoročné služby, ktoré som mala možnosť využívať, za Váš profesionálny prístup a ochotu vždy poradiť.                      (07-09-2016 12:09)

Martina Demová, Bratislava

Dobrý deň pán Repka, ďakujem za dnešné stretnutie a uzatvorenie zmluvy. Môžem povedať, že sa nerozhodujem tak rýchlo, ako práve pri Vašej ponuke. Prvý raz ste mi volali asi pred cca 4-5 rokmi, kedy som bola na materskej dovolenke. Vtedy sme sa dohodli, že keď budem pracovať, zavoláte mi. Ešte párkrát ste mi poslali mail o Vašich produktoch a pred mesiacom sme sa dohodli, že zavoláte koncom augusta, čo ste aj volali. Práve posledný telefonát ma presvedčil, že počúvate svojich klientov, keď ste mi povedali, koľko rokov má moja dcéra. Pre niekoho možno čudné, ale to bol ten okamih, keď mi bolo jasné, že počúvate čo hovorím a viete poradiť, čo je pre mňa potrebné a nie som len odškrtnutie na dlhom zozname. Skvelá práca a ešte raz ďakujem. (25-08-2016 16:05)

Slávka Mistríková, Nová Baňa

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať pánovi Repkovi za jeho dlhoročnú spoluprácu a pravidelný záujem o klienta. Vždy, keď som potrebovala doplňujúce informácie alebo akúkoľvek pomoc pri riešení mojich záležitostí, rýchlo a zodpovedne mi pomohol. Som veľmi rada, že svoje poistenie som riešila práve s ním. (14-07-2016 10:40)

Greta Dugovičová, Bratislava

S pánom Ing. Vladimírom Repkom spolupracujem už 18 rokov. Jeho záujem o klienta nekončí uzatvorením poistnej zmluvy, ale priebežne počas roka sa zaujíma o klientove potreby, či poistné zmluvy netreba upraviť, prípadne či nenastali nejaké zmeny. Vždy ochotne vysvetlí mne-laikovi podrobnosti poistky, prípadne odporučí najvhodnejší poistný produkt. Jeho prístup je vždy milý, ústretový a nápomocný. Jeho služby jednoznačne odporúčam.    (07-04-2016 09:40)

Patrik Čunderlík, Záhorská Bystrica

Dobrý deň pán Repka, chcem sa Vám poďakovať za dlhoročnú spoluprácu, ochotu a ľudský prístup v riešení aj náročných situácií, ktoré boli z Vašej strany vyriešené vždy v náš prospech. Za spoluprácu ďakujem a prajem Vám veľa úspechov.          (03-04-2016 14:45)

Miriam Šlauková, Stupava

Spoluprácu s pánom Ing. Repkom si veľmi chválim. Jeho záujem, o nás ako klientov, neskončil uzatvorením poistnej zmluvy, ale je dlhodobý. Tomu sa hovorí korektný prístup. Ak niečomu nerozumieme, či máme najmenšie pochybnosti, pán Repka všetko ochotne vysvetlí. Je vidieť, že svoju prácu miluje a rozumie jej.              (17-03-2016 07:51)

Marta Haľková, Bratislava

Práve som si pozrela Vašu stránku a priznám sa, že som príjemne prekvapená jej skutočne vysokou úrovňou. Máte tam všetko potrebné na  zorientovanie sa v produktoch, ktorými sa zaoberáte a viete dobre poradiť. S našou doterajšou spoluprácou som skutočne spokojná a keď budem v blízkej budúcnosti uvažovať o poistení v nejakej konkrétnej oblasti (možno aj môjho skromného podnikania) určite sa na Vás s dôverou obrátim. Prajem Vám veľa úspechov v pracovnom i osobnom živote.              (08-03-2016 18:05)

Martin Horváth, Bratislava

Vážený pán Repka, chcem sa Vám poďakovať za dlhodobú spoluprácu. Oceňujem Váš korektný prístup, presné informácie a rýchlu schopnosť reagovať. Teším sa na ďalšiu kooperáciu v budúcnosti.                   (29-02-2016 15:20)

Mgr. Zlatica Roháčová, Bratislava

Pozdravujem Vás pán Ing. Repka, ďakujem Vám za ponuky, kopec trpezlivosti z Vašej strany, za výbornú dlhoročnú spoluprácu, no hlavne za Váš profesionálny prístup spočívajúci v navigácii pri výbere správnych poistení šitých na mieru. Teším sa aj na ďalšiu spoluprácu. Želám Vám veľa osobných aj pracovných úspechov a kopec spokojných klientov. (26-02-2016 09:12)

Daniel Bartoš, Modra

Važený pán Repka, touto cestou by som sa Vám rád poďakoval za Váš prístup ku klientovi. Počas našej viac ako 10 ročnej spolupráce v oblasti poistenia si neviem predstaviť nikoho iného, kto by s takou ochotou pristupoval ku klientom, ako ste Vy. Vždy Vám ide o to, aby bol spokojný najmä klient, takže vo Vašom prípade určite platí logo, že Váš záujem nekončí uzavretím zmluvy. Vo Vašom prípade sa to ani nedá povedať lepšie, lebo to presne vystihuje Vašu ochotu, záujem a celkovú spoluprácu s klientom.                                              (20-02-2016 09:26)

Ing. Eva Grandidier, Bratislava

Vážený pán Repka, spolu s manželom Vám chceme poďakovať za celú našu dlhoročnú spoluprácu. Vážime si, že pre Vás kontakt s klientom nekončí uzavretím zmluvy. Práve naopak, tým len spolupráca začína… Vysoko oceňujeme Váš profesionálny prístup, rady, odporúčania a zrozumiteľné vysvetlenie toho, čomu bežný laik nerozumie. Veríme, že to tak bude pokračovať aj naďalej. Určite Vás budeme potrebovať. Veľa úspechov. Eva a Alain Grandidier                                         (12-02-2016 10:37)

Stanislav Sloboda, Kaplna

Dobrý deň pán Repka, ďakujem Vám za Váš korektný prístup ku klientovi.
Málo je takých poradcov, ktorí hľadajú optimálne riešenie aj pre klienta. Ešte raz ďakujem. (08-02-2016 09:54)

Daniela Štefániková, Bratislava

Pekný deň prajem. Veľmi pekne ďakujem za všetky informácie, vysvetlenia a trpezlivosť na osobnom stretnutí. Ponuka poistenia je zaujímavá a nakoľko však Váš prístup ako poistného poradcu je vysoko profesionálny, v budúcnosti sa na Vás určite v prípade záujmu o uzatvorenie poistnej zmluvy s dôverou obrátime. Veľmi pekne ďakujem za pochopenie a prajem veľa osobných i pracovných úspechov.            (08-02-2016 09:52)

Martina Sýkorová, Borský Svätý Jur

Pán Ing.Repka, ďakujem pekne za zaslanie informácií. Zároveň ďakujem aj za Vašu celkovú ochotu počas našej spolupráce, vždy ste ochotný mi vysvetliť žiadané informácie a vysvetliť súvislosti. Oceňujem Váš pristup ľudskosti, viete správne vysvetliť a poradiť, čo je pre nás klientov lepšie a efektivnejšie a čo vlastne ľudia potrebujú – to je veľmi dôležité. (03-02-2016 15:52)

Lucia Bajiová, Bratislava

Ďakujem pekne za ponuku pán Repka – s našou spoluprácou som veľmi spokojná. Vždy dostanem informácie, akým rozumiem a vždy mi všetko vysvetlíte.
Po 14 ročnej skúsenosti ste jediný poisťovateľ, ktorý sa mi pravidelne ozve, či je vsetko v poriadku a niečo netreba. A to sa mi veľmi páči. Som naozaj spokojná. 🙂                                  (27-01-2016 19:37)